slide

Zahradní relaxace: okrasná i koupací jezírka

Zurčící voda, lehce se vlnící vodní hladina, svěží zeleň a krásné rostliny. Tato uklidňující kombinace je známá již po staletí, kdy byla využívána v čínských zahradách a přetrvává dodnes. Nejen okrasná, ale i zahradní koupací jezírka se těší velké oblibě a jsou příjemným místem pro odpočinek a relaxaci.

Koupací jezírko pro odpočinek i osvěžení

Koupací jezírka jsou místem nejen pro odpočinek, ale v horkých letních dnech i pro osvěžení. Rozměrům a tvarům se meze nekladou. Mohou být malá, od průměru 2-3 metrů po velikost rozměrnější, podobnou bazénům na plavání. Přírodní jezírka vhodná na koupání jsou příjemnou alternativou ke klasickým bazénům.

Zahradu vám zkrášlí okrasná jezírka

Chcete novou zahradu, ale do jezírka nechcete prozatím investovat? UniGarden s tímto plánem bude při projektci počítat a až přijde vhodný čas, postará se o realizaci na klíč. Profesionálové vám vytvoří takové okrasné jezírko, které skvěle zapadne do celkové vzhledu okolí a jeho údržba bude minimální.

Zahradní jezírka jsou kouzelná

Představte si: je krásné letní ráno a vy snídáte venku s rodinou, vedle vás klokotá voda a vy sleduje život rybek pod čirou hladinou. Toto není sen, ale pravda - přesvědčte se v galerii firmy UniGarden a nechte se okouzlit krásou přírody i u vás na zahradě. Zahradní jezírko se stane třešničkou na dortu!

Chcete poradit s okrasným či koupacím jezírkem nebo připravit návrhy? Kontaktujte nás, rádi vás seznámíme s celým pracovním postupem!