slide

Zavlažování zahrad bez starostí

Chcete si užívat krásnou zahradu a zdravý trávník téměř bez starostí o zálivku? Tak právě pro vás je určené zavlažování zahrad, díky kterému zapomenete na nošení těžkých konví či namotávání hadice. Celý závlahový systém je ukryt pod zemí a vy jej zahlédnete jen ve chvílích, kdy probíhá samotná závlaha.

Zavlažování trávníku

Ať už potřebujete zavlažovat sportovní hřiště nebo členitou zahradu, UniGarden vám připraví návrh, aby byla celá plocha zajištěna rovnoměrnou dodávkou vody. Instalace zavlažovacích systémů probíhá téměř celoročně, kdy se do strojově vykopaných brázd položí rozvodové trubky.

Pravidelné zavlažování dodá trávníku potřebnou vláhu, za kterou se vám odvděčí skvělým vzhledem.

UniGarden zajišťuje kompletní služby

Zavlažovací systém je téměř bezúdržbový, pouze na začátku a na konci sezóny potřebuje péči odborníka. Závlahář na podzim systém vyčistí a odstraní z potrubí vodu, která by mohla v zimních měsících rozvody vody poničit. Na jaře opět závlahu připraví tak, aby vám po celou se sezónu dobře fungovala. UniGarden zajišťuje kompletní služby a vy si můžete užívat krásnou zahradu bez starostí.

Automatické zavlažování šetří náklady

Automatické zavlažování šetří náklady. Jaké? Především čas a peníze. Již nemusíte podvečery trávit ručním postřikem zahrady a ani se nemusíte starat o ranní závlahu. A peníze? I když je pořízení závlahového systému investicí, vyplatí se vám. Nejenže zvyšuje hodnotu nemovitosti, ale především šetří vodu. Automatické nastavení dodá trávníku potřebnou vláhu v rovnoměrném dávkování.

Chcete připravit cenovou kalkulaci pro vaši zahradu? Zkonzultovat možnosti? Kontaktujte nás!