slide

Realizace zahrad na klíč

Máte nový dům a přejete si krásnou zahradu, se kterou budete mít minimum starostí? Nebo máte stávající dům i zahradu a chcete jí dát nový vzhled? Ať už máte jakékoliv představy, UniGarden je ztvární na papír, zkonzultuje a na závěr celou představu zrealizuje. Realizace zahrad na klíč je oblíbenou formou, jak si bez starostí vytvořit kolem domu zahradu, která se stane místem pohody a relaxace.

Návrhy zahrad

Návrhy zahrad jsou připravovány po konzultaci klientových představ a nároků, které upřesní zkušený zahradník. Po zaměření pozemku je ručně či v případě zájmu i počítačově vytvořen nový návrh zahrady. Dále přichází na řadu doporučení vhodných druhů rostlin a příprava cenové nabídky. Po odsouhlasení je připravena samotná realizace.

Plánování zahrad

Zahrada, to je místo, které se stále mění. Nejen podle ročních období, ale i rok od roku, kdy se především dřeviny neustále rozvíjejí. UniGarden připravuje plánování zahrad dlouhodobě a zohledňuje i okolní urbanismus. Pro výsadbu jsou použity osvědčené dřeviny a vy tak máte jistotu, že i po letech bude vaše zahrada vypadat krásně.

Návrhy zahrad

Realizace zahrad a výsadba probíhá od jara do podzimu. Na všech realizacích se osobně podílí i majitel společnosti UniGarden, a dohlíží tak na precizní provedení všech prací. Po dokončení realizace přichází na řadu pravidelná úprava zahrad.